1. Ostateczne wyniki wyborów do sejmu na terytorium USA: PiS - 52,7% KO - 27,7% SLD - 8,8% Konfederacja - 8,3% PSL - 2,4% Oddano 29,5 tysiąca ważnych głosów.

 2. Czekając na late poll.

 3. Babcia:Jak to nie głosować na PIS przecież twoja mama bez tego 500+ by sobie nie poradziła Ja:

 4. odkrylam dzisiaj ze typ z pracy mnie rysuje w digitalu i dodaje na swoja strone na fb

  Pokaż ten wątek
 5. Mnożą się przykłady głosów oddanych w ten sposób. Liczą się niuanse - nawet logo musi być "idioto odporne".

 6. Czy mi się wydaje, czy Beata Szydło była dzisiaj jakoś mało widoczna? Nawet dla pani Gosiewskiej znalazło się miejsce na scenie w siedzibie PiS, po ogłoszeniu exit poll, a dla Jacka Kurskiego (szefa TVP!) na grupowym zdjęciu zwycięzców z PiS, a PBS brak. Ciekawe.

 7. Wybory do Senatu w woj. śląskim. W Sosnowcu Joanna Sekuła (KO), duża przewaga nad Jackiem Dudkiem (PiS). W Częstochowie Wojciech Konieczny (SLD, pakt senacki) na razie przed Arturem Warzochą (PiS). W Bytomiu rośnie przewaga Haliny Biedy (KO) nad Andrzejem Misiołkiem (PiS)

 8. zibi na podsumowanie 13 kurwa października

 9. Czas spać. Jutro o 7.45 możecie mnie usłyszeć w A teraz pozostaje nam jedynie czekać na wyniki z komisji. Dobranoc🙋🏻‍♂️

 10. To był zaszczyt i honor oddać pierwszy raz głos bezpośrednio na PJK. Prezes, jak na lidera przystało, osobiście ciągnął ten kampanijny wózek. Za to wielki szacunek. Lista w-wska okrutnie mocna ale nie mogłem inaczej. Pozdrawiam z Dublina wszystkie "pistacje".

 11. W odpowiedzi do

  W pamięci mam naturalne zjawisko wiatru obracajacego karty Ewangelii na trumnie Jana Pawła II. Na zwolnionym tempie zagrania na starszym nośniku magnetowid ie vhs odczytywalem numerację rzymskimi literami z zatrzymanych stronic. Kojarzyłem je z przyszłością.