1. Najwięcej głosów w całym kraju z list KO zdobyła Małgorzata Kidawa-Błońska, na którą zagłosowało 408 766 osób - wynika z danych na godzinę 14 podanych przez PKW. Na kolejnych miejscach znaleźli się Borys Budka i Sławomir Nitras.

  2. oh wow hej leblanc usiądź mi na mordzie

  3. Zmiany na polskiej scenie politycznej na osi czasu

  4. WeChat wrze po samobojstwie Sulli. Jak weszłam koło południa na grupę znajomej (400 osób) to już było kilkaset wiadomości na ten temat. Na tablicy też sporo udostępnień.

  5. W Finlandi oddano najwięcej głosów na KO i Lewicę. Czy tam czasem nie pouciekali jakieś zbiry z czasów KGB,SB,UB,NKWD...? ;) 🙄

  6. "prawda boli, co słychać na kolejnych demach"

  7. Z tego miejsca chciałem podziękować wszystkim, którzy oddali swój cenny głos na Listę nr 4, a w szczególności tym z Was, którzy wybrali właśnie moją skromną osobę jako swojego kandydata. Dzięki Wam w swoim debiucie na szczeblu wyborów parlamentarnych osiągnąłem wynik 845 głosów🙂

  8. Jedno jest pewne, od dziś czekają nas 4 lata niezłego cyrku z jachirą, Szejrung, Korwinem i innymi osobliwościami na czele!

  9. Nasza kandydatka zdobyła ten bilet do W-wy, o który wszystkim tak suszyła głowy na socialach. :D prowadziła kampanię w 9. miesiącu ciąży, urodziła, po czym dowiozła wynik, więc zblazowanych starych panów w gajerach porozstawia w Sejmie po kątach. Gratulacje, Daria!

  10. Senat nasz Sejm ich. Długo jeszcze będziecie wszyscy udawać, że rozwalenie KE nie miało na to wpływu? Jest jeden winowajca - Nic nie ugrali, a spier.olili wszystko. Na wsi przegrali z PiS.