1. Pakt Ribbentrop-Mołotow otworzył drogę do niemieckiej i sowieckiej agresji na Polskę, zajęcia 🇱🇹, 🇪🇪i 🇱🇻, wojny zimowej z 🇫🇮 oraz okupacji rumuńskiej Besarabii i północnej Bukowiny przez ZSRS.

 2. Minister w : Platforma Obywatelska przyzwyczaiła nas do podwójnych standardów, hipokryzji i zakłamania. PO nie podnosi standardów w życiu publicznym i nie potrafi reagować właściwie na nieprawidłowości

 3. Przedwczoraj prostowałem ten , ale PO nie potrafi inaczej niż przez kłamstwo. Budżet MS jako urzędu od 2015 roku zmniejszył się. Wzrosty w budżecie to wydatki np na podwyżki dla pracowników sądów czy inwestycje w systemy informatyczne w sądach.

 4. POLICJANCI WYZYWAJA SIE NA MNIE Z BOCHIAN 405 KRECAC KURKIEM OD WODY U GORY TAK, ZE LECI GORACA LUB ZIMNA NALEZY NALICZYC IM PODWOJNY ASSESSMENT ZA BADROWANIE PRZEZ UKRYWAJACA SIE LUDOZERCZA SZARANCZE … … … … … … … … … … … … … … … … …

 5. ITO na lang available!! (NO CANCELLATIONS) REPLY MINE + ITEM 🌸

 6. One of my favorite interviews/guestings of NY. Para na silang married dito pa lang. 😁

 7. Hello, I'm on my way to MOA na and this is what I'm wearing, if you wanna say "hi" just approach me and let's take picture oki??

 8. number eight na LOUDRE ForInsideShowbiz

 9. Vamos ser sinceros, existem coisas que não adianta insistir e persistir no erro, na ilusão que será diferente, pois sabemos que o resultado sempre será o mesmo.

 10. Ayan na si Conga girl! Partida..puyat pa yan.

  Pokaż ten wątek