1. Ok, brutalna kawa na ławę dla malkontentów. W PO będzie wojna o przywództwo, trzech czerwonych tenorów będzie się kopać po kostkach, Kukizo-PSL można będzie rozbić jak bandę przedszkolaków, a "liderzy" Szurii mają takiego ego, że to nawet nie przedszkole - to żłobek. Dotarło?

  2. Jedna rzecz mnie bardzo ciekawi, jak PO będzie dalej szczuć na Polskę za granica mówiąc, że u nas dyktatura skoro sama steruje izbą wyższą?

  3. Wielu wyborców mogło oddać nieważne głosy, ponieważ stawiali krzyżyk na kwadraciku z logo Koalicji Obywatelskiej, zamiast w przeznaczonej do tego pustej kratce

  4. Nie widziałam ciekawostek o pszczółkach na tt więc dam wam 20 ciekawostek :((

  5. ciekawe kiedy nadejdzie dzien w ktorym zaczniecie mi dawac unfy bo bedziecie miec dosc moich zdjec na tl🥴

  6. Dziś przyznano nagrodę Nobla z ekonomii. Za nieosiągalne nigdzie indziej na świecie kupienie 8 mln głosów za 500 zł.

  7. Jeden kandydat do Sejmu uzyskał 21 głosów. Można by pytać, czemu kandydował jak nie ma poparcia społeczeństwa. Ale można na to popatrzeć inaczej. 21 osób mając do wyboru dziesiątki innych, wybrało właśnie jego. Obyśmy w życiu mieli chociaż jednego, dla kogo jesteśmy najważniejsi.

  8. uczucia i problemy ludzi naprawde nie są traktowane na poważnie dopóki nie będzie za późno

  9. Dotkliwa klęska Fides w wyborach samorządowych na Węgrzech. Węgrom wystarczyło zobaczyć burmistrza Györ (Fides)kopulującego prostytutki na jachcie, aby dać czerwoną kartkę partii Orbana. Polscy katolicy są jednak bardziej liberalni, pozwolą aby proboszcz zdeflorował im dziecko.

  10. nauka na poprawę z historii w pociągu, po weekendzie z przyjaciółka to najtrudniejsze co robiłam

  11. jestem gruba, brzydka, nie mam pieniędzy ani znajomych, moje oceny w szkole to dno, cały dzień siedze w pokoju i rycze, każda moja decyzja jest złą decyzja i wiecie, ja chyba chce wrócić do przedszkola