1. ciężko mi przeboleć fakt, że tak pięknej dziewczyny już z nami nie ma, jeszcze 2 dni temu widziałam jak normalnie wstawiła coś na instagrama jak to zazwyczaj robiła, a teraz już nic nowego nie zobaczę na jej profilu.. spoczywaj w pokoju aniołku..

 2. kiernan i tom na jednym zdjęciu oh shit

  Pokaż ten wątek
 3. Biorąc pod uwagę, ze w samej Hiszpanii głosowało ok 10 tys polskich obywateli, to istnienie godzinnych ogonków do głosowania to jest 2 na szynach dla rządzących za organizację i żółwik dla ludzi, którym się chciało przyjeżdżać z innych regionów i stać.

 4. Właśnie tak, opozycja. . Wiemy, że na układy nie ma rady, ale to naprawdę napawa nadzieją.

 5. Znacie ten moment gdy rodzice wzięli urlop zeby iść na grzyby? Nie? Bo ja tak,,, od 3 dni dostaje zdjęcia maślaków, kozaków i innych borowików:-)

 6. hyyh era jest niedoceniona mimo ze miala bardzo wazny i wyjatkowy przekaz tak samo jak ly, poza tym byly tam same bopy i pomaranczowy jimin, nie spijcie na hyyh

  Pokaż ten wątek
 7. Mudzik na mojego chlopa

 8. Bilet na In2it do mnie przyszedł dzisiaj 😗

 9. Jedno zdjęcie. Miało być fajnie. A wyszło jak wyszło. Jednak prezes publicznej telewizji, mający potrzebę zademonstrowania że grzeje się w ciepełku wyborczego sukcesu, to zjawisko bez precedensu. Nawet jak na polskie standardy

 10. Grzegorz Schetyna będący na poziomie Jana Grabca (z całym szacunkiem), to też objaw słabości lidera. Nawet procentowo. Schetyna u siebie 10,2%. Grabiec 10,7.

 11. a na wykładach takie rzeczy no no ładnie polsl