1. spoczywaj w pokoju sulli, kochamy Cię, nie zasługiwałaś na wszystkie złe słowa, które dostawałaś, miejmy nadzieje, że tam na górze będzie Ci milion razy lepiej.

  2. mam 1 879 obserwujących, ile z nich odpowie mi na tego tweeta?

  3. tak patrzę na siebie i się zastanawiam jak ten chłop chociaż przez chwile mógł pomyśleć ze znajdzie kogoś lepszego ode mnie oh he dumb dumb

  4. Wyborcy Koalicji Obywatelskiej mogli w niektórych komisjach oddać nieważne głosy, ponieważ zamiast w przeznaczonej do tego pustej kratce, stawiali krzyżyk na kwadraciku z logo KO.

  5. PO w ponad 30 proc. Oni w nienawiści do PiS są w stanie matkę sprzedać. Gość ich wyzywa od pojebów a oni nic...dalej na nich glosują.

  6. PILNE 🆘⚠️Pomóż daj RT🙏Brakuje na leczenie 23 657zł. Jeśli nie powstrzymamy uszkodzeń, kręgosłup zmiażdży płuca mojej córeczki! Walka trwa od jej narodzin. Tylko dzięki pomocy i ciężkiej pracy możemy uratować ŻYCIE🙏 Wpłać darowiznę tutaj➡️

  7. Postanowiłam zmienić pack na taki "bliźniaczy" czy to można tak nazwać nie mam pojęcia chcecie zobaczyć jak one wyglądają?

  8. ALE MI DZIWNIE NA TYM KONCIE ZNOWU KURWA

  9. Małgorzata Wassermann na Marszałka Sejmu. Koniecznie.

  10. 2011-104tys.głosów i 50,5%; 2015-124tys. i 60,5%; 2019-154tys. i 64,5%! I jak tu nie zakochać się w Pradze, Targówku, Wesołej i Rembertowie! Dziękuję z całego serca moim wyborcom, a tych, którzy na mnie nie głosowali, będę do siebie przekonywał przez najbliższe 4 lata!

  11. Somo kubwa sana kwa viongozi wetu, Wawe wazarendo na waadilifu kwa Tanzania