1. Złoża gazu i ropy oraz gazociągi i ropociągi przebiegajace przez Syrię jako tło wojny

  2. Ciekawe ile osób nie zagłosowało na PiS, ze względu na działalność tych obrzydliwych kreatur.

  3. Jedna rzecz mnie bardzo ciekawi, jak PO będzie dalej szczuć na Polskę za granica mówiąc, że u nas dyktatura skoro sama steruje izbą wyższą?

  4. Ok, brutalna kawa na ławę dla malkontentów. W PO będzie wojna o przywództwo, trzech czerwonych tenorów będzie się kopać po kostkach, Kukizo-PSL można będzie rozbić jak bandę przedszkolaków, a "liderzy" Szurii mają takiego ego, że to nawet nie przedszkole - to żłobek. Dotarło?

  5. ciekawe kiedy nadejdzie dzien w ktorym zaczniecie mi dawac unfy bo bedziecie miec dosc moich zdjec na tl🥴

  6. Wielu wyborców mogło oddać nieważne głosy, ponieważ stawiali krzyżyk na kwadraciku z logo Koalicji Obywatelskiej, zamiast w przeznaczonej do tego pustej kratce

  7. W ramach cięcia kosztów (żeby było na dzieci), PiS na najbliższym posiedzeniu Sejmu powinien zmniejszyć budżet Senatu. 🤪

  8. ok. Senat senatem , ale w PO jest teraz jazda na Całego ! jest duża grupa w PO , która ma dość szefostwa Schetyny ! w Senacie tak po prawdzie nie dysponują trwałą większością.

  9. uczucia i problemy ludzi naprawde nie są traktowane na poważnie dopóki nie będzie za późno

  10. Byłam dziś na paznokciach 💅🏼💅🏼

  11. Dla rozładowania napięcia załączam film z moim arcydumnym z siebie psem, który wykorzystał pięć sekund mojego rozkojarzenia na wyturlanie się w kopcu kreta. Czy ktoś jest chętny na kąpanie radosnego brudasa?