1. Zmiany na polskiej scenie politycznej na osi czasu

 2. oh wow hej leblanc usiądź mi na mordzie

 3. Gdy zaczyna się jesień Z jesienią wybory I partii wyborczych jest tyle Znów pojawia się Jarek I jego pomysły Jak zjebać nasz kraj już do reszty Na przykład... Nowe podatki Nałożyć na ludzi Na szczyt debilizmu się wdrapać Zabraniać ludziom Miłości wzajemnej +

  Pokaż ten wątek
 4. Skoro opozycja ma w Senacie 1/2 głosy przewagi, to teraz służby mogą zatrzymać S.Gawłowskiego w okresie między wygaśnięciem mandatu posła, a objęciem Senatora oraz K.Kwiatkowskiego. I po problemie ;) Tak. Wiem. Szalone. Żart. Ale na bank ktoś to rozważa ;)

 5. Najwięcej głosów w całym kraju z list KO zdobyła Małgorzata Kidawa-Błońska, na którą zagłosowało 408 766 osób - wynika z danych na godzinę 14 podanych przez PKW. Na kolejnych miejscach znaleźli się Borys Budka i Sławomir Nitras.

 6. Podobno na ostatnim posiedzeniu Sejmu Kaczyński zlikwiduje senat. 😎

 7. MAMA WPŁACIŁA MI 100 ZŁ NA KONTO 😭😭😭

 8. Zmiana w Tczewie. W wyborach parlamentarnych w 2015 r. Platforma Obywatelska (34,22%) wygrała z Prawem i Sprawiedliwością (33,06%). Teraz na PiS zagłosowało 37,93% wyborców, a na KO – 34,65%

 9. Pani dr hab chciałem powiedzieć,że zaglosowalem na Konfederację i bardzo dobrze się z tym czuje..A jak Pani się czuje z samoponiżeniem się na TT przed wyborami? Pewnie spływa to po Pani,bo jest Pani przyzwyczajona do samoponiżania się przed Napoleonem z Żoliborza.

 10. czekam na autobus i na górze chyba słyszę głos Marioli, S P I E R D A L A M S T Ą D

  Pokaż ten wątek
 11. Na bazie PKW z 99,4% przeliczarka: PiS 232 KO 134 Lewica 50 PSL+Kukiz 28 Konfederacja 15 MN 1