1. Ten Senat to jak na skalę transferów socjalnych, przejęcia instytucji państwa przez PiS, ordynarnej propagandy w mediach publicznych, gigantyczny sukces opozycji.

  2. TVPis niedługo nie będzie nikt oglądał, to szczekaczka propagandowa rządzącej partii ... Będzie podobnie jak na Węgrzech, gdzie TV publiczną ogląda bodajże 50 tyś. osób ...

  3. ja rocznik 00 jak zobaczę 02 głosujących na pis lub konfederacje

  4. Sporo debili z Konfederacji rysowało penisy na kartach wyborczych do senatu i taki teraz finał. Propaństwowcy kurwa🙄

  5. Marszałek Karczewski będzie musiał sobie znaleźć inną pracę dla idei bez willi na Parkowej, greckiej uczty, lotniczej taksówki i podniebnych posiłków.

  6. Mnóstwo osób napisało mi, że po wyborach wzmógł się w nich apetyt na naukę języka angielskiego. Bardzo mnie to cieszy! Pomogą Wam w tym i , który do 23.10 do 23:59 jest z darmową przesyłką i moim podpisem. :)

  7. Gratulacje dla który zdobył mandat Posła 💪na kolejną kadencję dzięki 22 181 głosom oddanym przez was ✌️(Zdjęcie z Posłem. Lansik musi być 😉).

  8. Byłam dziś na paznokciach 💅🏼💅🏼

  9. Politycy będą musieli przeanalizować. krok po kroku czas między majem (27 mandatów do Europarlamentu) a październikiem. Liczę, że Banaś będzie odwołany na najbliższym, dodatkowym posiedzeniu Sejmu

  10. 2/2 Oczywiście wolałbym napisać, że Senat w rękach opozycji to okazja, by poddać projektu ustaw wnikliwej, wszechstronnej analizie i konsultacjom społecznym. Że to nadzieja na odzyskanie powagi parlamentaryzmu, podważonej nocnymi głosowaniami wg instrukcji. Ale jestem realistą.

  11. HAHAHHAHA w ciągu jednego dnia grałem na 3 cziterów i 2 u mnie w teamie jak narazie to mi odejmują za tych co miałem w teamie a ci przeciwko dalej sobie latają i walą headshoty X KURWA D