1. Ok, brutalna kawa na ławę dla malkontentów. W PO będzie wojna o przywództwo, trzech czerwonych tenorów będzie się kopać po kostkach, Kukizo-PSL można będzie rozbić jak bandę przedszkolaków, a "liderzy" Szurii mają takiego ego, że to nawet nie przedszkole - to żłobek. Dotarło?

  2. Jedna rzecz mnie bardzo ciekawi, jak PO będzie dalej szczuć na Polskę za granica mówiąc, że u nas dyktatura skoro sama steruje izbą wyższą?

  3. Wielu wyborców mogło oddać nieważne głosy, ponieważ stawiali krzyżyk na kwadraciku z logo Koalicji Obywatelskiej, zamiast w przeznaczonej do tego pustej kratce

  4. ciekawe kiedy nadejdzie dzien w ktorym zaczniecie mi dawac unfy bo bedziecie miec dosc moich zdjec na tl🥴

  5. ok. Senat senatem , ale w PO jest teraz jazda na Całego ! jest duża grupa w PO , która ma dość szefostwa Schetyny ! w Senacie tak po prawdzie nie dysponują trwałą większością.

  6. Dziś przyznano nagrodę Nobla z ekonomii. Za nieosiągalne nigdzie indziej na świecie kupienie 8 mln głosów za 500 zł.

  7. Jeden kandydat do Sejmu uzyskał 21 głosów. Można by pytać, czemu kandydował jak nie ma poparcia społeczeństwa. Ale można na to popatrzeć inaczej. 21 osób mając do wyboru dziesiątki innych, wybrało właśnie jego. Obyśmy w życiu mieli chociaż jednego, dla kogo jesteśmy najważniejsi.

  8. uczucia i problemy ludzi naprawde nie są traktowane na poważnie dopóki nie będzie za późno

  9. nauka na poprawę z historii w pociągu, po weekendzie z przyjaciółka to najtrudniejsze co robiłam

  10. Dla rozładowania napięcia załączam film z moim arcydumnym z siebie psem, który wykorzystał pięć sekund mojego rozkojarzenia na wyturlanie się w kopcu kreta. Czy ktoś jest chętny na kąpanie radosnego brudasa?

  11. Sprzątałam sobie w pokoju i naszła mnie ochota pochwalić się moją kolekcją ^^ a chce trochę intetakcji więc powiedzcie numer albumu a ja wam wylosuje strone