1. Jedna rzecz mnie bardzo ciekawi, jak PO będzie dalej szczuć na Polskę za granica mówiąc, że u nas dyktatura skoro sama steruje izbą wyższą?

  2. Ok, brutalna kawa na ławę dla malkontentów. W PO będzie wojna o przywództwo, trzech czerwonych tenorów będzie się kopać po kostkach, Kukizo-PSL można będzie rozbić jak bandę przedszkolaków, a "liderzy" Szurii mają takiego ego, że to nawet nie przedszkole - to żłobek. Dotarło?

  3. Wielu wyborców mogło oddać nieważne głosy, ponieważ stawiali krzyżyk na kwadraciku z logo Koalicji Obywatelskiej, zamiast w przeznaczonej do tego pustej kratce

  4. Dziś przyznano nagrodę Nobla z ekonomii. Za nieosiągalne nigdzie indziej na świecie kupienie 8 mln głosów za 500 zł.

  5. Nie widziałam ciekawostek o pszczółkach na tt więc dam wam 20 ciekawostek :((

  6. ciekawe kiedy nadejdzie dzien w ktorym zaczniecie mi dawac unfy bo bedziecie miec dosc moich zdjec na tl🥴

  7. Jeden kandydat do Sejmu uzyskał 21 głosów. Można by pytać, czemu kandydował jak nie ma poparcia społeczeństwa. Ale można na to popatrzeć inaczej. 21 osób mając do wyboru dziesiątki innych, wybrało właśnie jego. Obyśmy w życiu mieli chociaż jednego, dla kogo jesteśmy najważniejsi.

  8. uczucia i problemy ludzi naprawde nie są traktowane na poważnie dopóki nie będzie za późno

  9. Jeszcze słowo o moje zaliczanie Konfederacji, bo jestem o to pytany, a nowoczesny Edek nawet się zasromał. Konfederację traktuję jako „anty-PiS”, bo tak prowadziła kampanię, ale jednocześnie nie jako część „demokratycznej” opozycji, bo nie są. Jeśli to za trudne, wytłumaczę.

  10. boooze kocham taehyunga tesknie za nim mam wrazenie ze nie widzialam go 150 lat a przeciez jakby trzy dni temu byl koncert we😭 taehyung wroc albo po prostu daj mi znac ze dbasz o siebie i duzo sie usmiechasz :]]] i pozwol sobie zrobic boop w ta slodka minke na policzku🥺

  11. Dla rozładowania napięcia załączam film z moim arcydumnym z siebie psem, który wykorzystał pięć sekund mojego rozkojarzenia na wyturlanie się w kopcu kreta. Czy ktoś jest chętny na kąpanie radosnego brudasa?