1. Najwięcej głosów w całym kraju z list KO zdobyła Małgorzata Kidawa-Błońska, na którą zagłosowało 408 766 osób - wynika z danych na godzinę 14 podanych przez PKW. Na kolejnych miejscach znaleźli się Borys Budka i Sławomir Nitras.

  2. Zaufało mi 89 384 mieszkańców Pomorza. To ogromne zobowiązanie. Zrobię wszystko, żeby Was nie zawieść. Dziękuję armii zaangażowanych wspaniałych ludzi, bez których tego wyniku by nie było, na czele z szefem sztabu, a prywatnie moją małżonką, ❤️🇵🇱. Jesteście wielcy!

  3. Już dziś o godzinie 19:00 Oldboje Wisły Kraków zagrają o mistrzostwo Krakowa. Decydujący mecz z Hutnikiem Kraków rozegrany zostanie na stadionie Zwierzynieckiego KS (ul. Na Błoniach 1). Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny! 🔴⚪️🔵

  4. Z tego miejsca chciałem podziękować wszystkim, którzy oddali swój cenny głos na Listę nr 4, a w szczególności tym z Was, którzy wybrali właśnie moją skromną osobę jako swojego kandydata. Dzięki Wam w swoim debiucie na szczeblu wyborów parlamentarnych osiągnąłem wynik 845 głosów🙂

  5. Jedno jest pewne, od dziś czekają nas 4 lata niezłego cyrku z jachirą, Szejrung, Korwinem i innymi osobliwościami na czele!

  6. "prawda boli, co słychać na kolejnych demach"

  7. Zmiany na polskiej scenie politycznej na osi czasu

  8. Senat dla opozycji, a w Senacie . bardzo aktywny Krzysztof Brejza. Z „izby refleksji” Senat staje się izbą uwagi, która na niej się teraz skupi. Ciekawe lata przed obserwatorami życia politycznego w Polsce.

  9. A jakbyś Ty zareagował, gdyby Twój mid wziął Lucka na linię? 🤔

  10. Szanowni Państwo, serdecznie dziękuję za każdy z 20 453 głosów co umożliwiło mi zdobycie mandatu Posła na Sejm RP! 💪 Obiecuję ciężka pracę na rzecz województwa warmińsko-mazurskiego!