1. Już spada a pozostało 25% komisji tylko z wielkich miast. Może zlecieć pod 42% i zacznie się nerwówka na Nowogrodzkiej :)

 2. Tak na marginesie co opozycyjne partie zrobiły aby zapobiec sfałszowaniu wyborów,skoro z 40 moich znajomych i ich znajomych nikt nie głosował na PiS więc skąd te wyniki w Polsce według mnie coś tu śmierdzi szambem PiS-kim i przekrętem wyborczym 😟😡

 3. tak ogólnie to z tego ipsosu wynika, że ludzie głosują na PiS ale się tego wstydzą XDD

 4. Ja: nie bede glosowac, bo nie umiem wybrac miedzy swiatopogladem a gospodarka w kwestii co wazniejsze Ludzie: idz glosuj!!! Kazdy glos jest wazny!!! Ja: *glosuje na cos innego niz lewica* Ludzie:

 5. Dane PKW z 42,22% komisji przeliczone na mandaty: 261 110 43 34 11 1

 6. Nie rozumiem czegoś takiego-Ci,, trzynastoletni" wyborcy wiedzą, że to co się dzieje to ich przyszłość i mają prawo wyrazić niezadowolenie. Lepszy trzynastoletni wyborca patrzący z uwagą na losy kraju, niż zmanipulowany 40. Latek, który na 500+ rzuca się jak reksio na szynkę

 7. Totalni żyją w swojej rzeczywistości. Liberalny ściek tygodnik Polityka przed chwilą wrzuciła wypocinę swojego naczelnego. Opartą na wynikach z wczoraj z 21 wszej godziny. Helo! Już jest 49% dla PiS!

 8. Ty Sakiewicz nie chyba rozumiesz co to znaczy "niezależne dziennikarstwo". Pomijam już fakt, że to co sprzedajesz w tak śmiesznie małym, ciągle spadającym nakładzie, może mieć wpływ na cokolwiek poza twoim ego.

 9. Od dzisiaj, każdego obrońcę i "usprawiedliwiacza" Grzegorza Schetyny jako szefa PO, lidera opozycji, uznaję za twardego zwolennika PiS podszywającego się pod opozycję.

 10. Może liczyła na Nobla? 😏

 11. ##2 ktoro lepiej ankieta na dole

  Pokaż ten wątek