1. miłej nocy słoneczka, za wyjątkiem tych, którzy głosowali na PiS lub konfederację yebać was

  2. Jeśli Klich wygrał do Senatu w Krakowie, to patrząc na tendecję, całkiem możliwe jest wygranie opozycji w skali kraju.

  3. Jebać Pis mam to teraz w 4 literach moge teraz to powiedziec jestem kur%*^& jednym z wiekszych talentow muzyki elektronicznej i na swiecie i na spotify mam jakas renome przez kur$&^% PIS niedlugo stad wyjade i obiecuje wam kur%*^ Pisowskie ze zrobie wam taka "reklame" ze ku%*

  4. Czy ktoś wie, czy Korwin będzie w Sejmie? Bo mi się robi źle na myśl o tym

  5. na poprawę humoru gilbert i jego piękna buzia

  6. Podobno na warszawskich Bielanach swój głos oddało ok. 90% uprawnionych

  7. Już po ciszy wyborczej, więc mogę podać tą informację. Ciekawe ile w Polsce było takich miejsc jak 125 komisja wyborcza w Lublinie, przy ul. Kasztanowej 1 na zakrystii za kościołem, gdzie dookoła na płotach tylko PiS banery... I gdzie tu ta neutralność? Co tam, parę tys. głosów!

  8. Dla PiS walka z nami dziś się nie skończyła, ale dopiero na dobre zaczęła. Byłem zaskoczony że w kampanii nie wjechali w nas służbami. Najwyraźniej uznali, że to by mogło nam pomóc. Zacznie się dopiero teraz

  9. na dobranoc. jutro należy do mnie.

  10. słowo na niedzielę... jak się dziś okazało kilkadziesiąt procent moich rodaków popiera faszyzm i zorganizowaną grupę przestępczą Jarosława K.

  11. 227 to już brzmi lepij niż 239. Tak jak mówiłem, trzeba poczekać na zliczenie wszystkich głosów.