1. LASKA NA KLASOWEJ TO WYSLALA JAK SIE ZJEBALAM

  2. Ten Senat to jak na skalę transferów socjalnych, przejęcia instytucji państwa przez PiS, ordynarnej propagandy w mediach publicznych, gigantyczny sukces opozycji.

  3. TVPis niedługo nie będzie nikt oglądał, to szczekaczka propagandowa rządzącej partii ... Będzie podobnie jak na Węgrzech, gdzie TV publiczną ogląda bodajże 50 tyś. osób ...

  4. ja rocznik 00 jak zobaczę 02 głosujących na pis lub konfederacje

  5. Sporo debili z Konfederacji rysowało penisy na kartach wyborczych do senatu i taki teraz finał. Propaństwowcy kurwa🙄

  6. Marszałek Karczewski będzie musiał sobie znaleźć inną pracę dla idei bez willi na Parkowej, greckiej uczty, lotniczej taksówki i podniebnych posiłków.

  7. Mnóstwo osób napisało mi, że po wyborach wzmógł się w nich apetyt na naukę języka angielskiego. Bardzo mnie to cieszy! Pomogą Wam w tym i , który do 23.10 do 23:59 jest z darmową przesyłką i moim podpisem. :)

  8. chciałabym gdzieś już pracować, ale pewnie sobie na to jeszcze poczekam, co najmniej do nowego roku pewnie

  9. Najbardziej twardą i nieobliczalną opozycją w Sejmie wobec PiS będzie Konfederacja. Będą grali na odebranie elektoratu. Jak znam życie pojadą na ostro bez trzymanki. Kilka wystąpień konfederatów i nikt nie będzie chciał się przyznać, że na nich głosował. Niestety tak będzie.

  10. Byłam dziś na paznokciach 💅🏼💅🏼

  11. Politycy będą musieli przeanalizować. krok po kroku czas między majem (27 mandatów do Europarlamentu) a październikiem. Liczę, że Banaś będzie odwołany na najbliższym, dodatkowym posiedzeniu Sejmu